aboutus

Beijing Global Dowin Technology Co., Ltd

Beijing Global Dowin Technology Co., Ltd
1
نوع کسب و کار: سازنده
توزیع کننده / عمده
صادر کننده
فروشنده
صفحه اصلی بازار: در سراسر جهان
تعداد کارمندان: 400~500
سال تاسیس: 2009
صادرات کامپیوتر: 80% - 90%
دربارهی ما
معرفی

واقع در چین ، ما در زمینه تولید و تولید محصولات برجسته یوگا برای دیدار با بازارهای مختلف برای بیش از 10 سال ، از جمله تشک یوگا ، چرخ یوگا و پوشاک یوگا ، تخصصی شده ایم.
Our factory has perfect supporting service by setting departure of designing, producing, heat transfer printing, Packing, ect. کارخانه ما دارای خدمات پشتیبانی کاملی با تنظیم خروج از طراحی ، تولید ، چاپ انتقال حرارت ، بسته بندی ، ect. So it not only can reduce production cost, improve delivery time and save purchasing cost for customer, but also control every step of production and make sure efficient and stable in manufacturing. بنابراین نه تنها می تواند هزینه تولید را کاهش دهد ، زمان تحویل را بهبود بخشد و هم هزینه خرید مشتری را صرفه جویی کند ، بلکه هر مرحله از تولید را نیز کنترل می کند و در تولید کارآمد و پایدار است.

 

محصولات یوگا سفارشی ما با توجه به کیفیت عالی و قیمت مناسب ، با استقبال گرم و فروش سریع در بازارهای آسیایی ، آمریکای شمالی ، اروپا روبرو شده اند.

 

مأموریت ما این است که مشتریان از محصولات یوگا ما راضی و تبدیل به بهترین تأمین کننده در این صنعت شوند.

تاریخ

ما بیش از 10 سال در ساخت محصولات با کیفیت بالا یوگا ، تناسب اندام و اوقات فراغت داریم و محصولات در سراسر دنیا به مشتریان ارسال می شود. محصولات و خدمات ما از شهرت بالایی در بین واردکنندگان اصلی ، ditributors و خرده فروشان در سراسر جهان برخوردار است.

سرویس

ما یک سری محصولات نوآورانه یوگا ، تناسب اندام و اوقات فراغت را انتخاب کرده و خدمات OEM و ODM را برای مشتریان ارائه می دهیم.

با ظرفیت توسعه محصول قوی ، می توانیم طراحی مشتریان را به محصولات واقعی تبدیل کنیم و برچسب گذاری خصوصی برای این محصولات انجام دهیم.

تیم ما

شرکت ما استعدادهای برتر فنی و حرفه ای مربوطه را برای یک تیم حرفه ای با مهارت بالا در کنار هم قرار می دهد. در حال حاضر گروه تحقیق و توسعه ، QC ، بخش خدمات پس از فروش ، گروه تولید و گروه فروش نیز در مجموع بیش از 400 نفر را در اختیار داریم. تولید و آزمایش محصول توسط تکنسین های حرفه ای ما به پایان رسیده است. به عنوان گسترش تجارت ما ، از دوستان بیشتری استقبال می کنیم.

اطلاعات تماس

(showSGS=>true)